LV | RU | EN

 

E PIERAKSTS pie ārsta

 

Arhitektu iela 12, Daugavpils
Reģistratūra: 65441226, 65446092

www.olvi.vca.lv

Olvi

 

 

 

 

Ar pozitīvisma toni veselībā!

Esam lepni par savu atrašanās vietu un par īpašo, draudzīgo gaisotni, kas pie mums valda! Pie mums strādā augsti kvalificēti speciālisti, kuri ieklausās savu pacientu vēlmēs, nodrošinot visnepieciešamāko pakalpojumu klāstu - padziļinātas konsultācijas, operatīvu diagnostiku, ārstēšanu un atveseļošanās programmas.

Mūsdienīgi izmeklējumi

Priecājamies, ka Daugavpils un patiesībā arī visa Latgales reģiona iedzīvotājiem varam nodrošināt veselības pārbaudes, izmantojot modernas diagnostikas ierīces un novitātes medicīnā. Pie mums ir pieejami mamogrāfijas, ultrasonorgāfijas un daudzi citi izmeklējumi. Esam iegādājušies jaunu un modernu aparatūru, lai saviem pacientiem nodrošinātu nekļūdīgu un precīzu diagnostiku.

Profesionāla mājas aprūpe un rehabilitācija

Ne visi mūsu pacienti veselības problēmu dēļ var paši nokļūt līdz profesionāļu palīdzībai. Ar gandarījumu atceramies, ka bijām pirmie, kas Daugavpilī piedāvāja pacientu aprūpi mājās. Redzot, cik liels ir šī pakalpojuma pieprasījums, esam attīstījuši to līdz plašai, augsti kvalificētai speciālistu komandai. Pie pacientiem ik dienas dodas sešas ķirurģijas, garīgās un ambulatorās aprūpes māsas. Insulta pacientu aprūpē mājās iesaistām arī fizioterapeitus un ergoterapeitus.

Obligātās veselības pārbaudes

Mūsu centrs spēj apkalpot ļoti lielu apmeklētāju – pilsētas iestādēs un organizācijās strādājošo -skaitu. Lai to paveiktu, vajadzīgas prasmes efektīvi organizēt ārstu darbu, lielu klientu plūsmu un dokumentācijas apstrādi. Mums tas izdodas! Mūsu poliklīnikā darbojas arī astoņas ģimenes ārstu prakses.